Gra Albion MMORPG

napisane przez admin Możliwość komentowania Gra Albion MMORPG została wyłączona

Fani gier MMORPG (Massively multiplayer online role-playing game) z pewnością mają swoje ulubione gry, których z zaciekłością, niczym lwy broniłyby, jako te najlepsze, trafione w dziesiątkę, przemyślane od początku do końca, wręcz idealne. Oczywiście, ilu graczy, tyle też propozycji. My jednak chcielibyśmy wziąć pod lupę jedną, według nas wartą uwagi grę, a mianowicie Albion, która swoją premierę miała 17 lipca 2017 roku. Rozchwytywana, niezwykle lubiana, doceniana. Do teraz nie schodzi z pierwszych stron rankingów popularności. A co możemy o niej powiedzieć?

Jeśli ktoś lubi świat fantasy, z całą pewnością tutaj się nie zawiedzie. Klasyka w pełni, fantasy w każdym najmniejszym detale i szczególe. Twórcą tej gry jest debiutant na rynku- niemieckie studio Sandbox Interactive, które bez wątpienia pokazało klasę, jeśli chodzi o wejście na rynek z naprawdę bardzo dobrą grą, zarówno dla graczy początkujących, jak również i tych, którzy w tego typu grach online siedzą nieco dłużej.

Co możemy robić w tej grze? Tak naprawdę wszystko, począwszy od wznoszenia osad i miast, przez konstruowanie potrzebnych przedmiotów, po walkę, a więc pojedynki między graczami, czyli to wszystko, co gracze online cenią sobie najbardziej. W grze Albion możemy wynajmować budynki, dzierżawić ziemię innym graczom, podbijać  surowce. Masa różnorodnych rozwiązań, dzięki którym nigdy nie będziemy mieli dość. W grze tej świat podzielony jest na osiemset terytoriów, które to przez graczy są podbijane. Co ważne, jeśli jesteśmy offline, magiczna aura nas chroni i nikt niczego nie może nam zabrać, czy nas pokonać. Walki toczą się tylko wtedy, gdy obie ze stron są zalogowane.

Na pewno dla osób, które cenią sobie ciągłe odkrywanie, stałe tworzenie i walkę na naprawdę wysokim poziomie, nie zawiodą się, bowiem Albion to gra, która będzie w stanie dać graczom naprawdę sporą dawkę dobrej zabawy, ale i pełnych wrażeń przygód każdego dnia.

Kategorie: Gry MMO, Gry Online

Comments Closed

Comments are closed.

Szukaj