War of Titans

napisane przez admin 1 Comment

War of Titans to gra przeglądarkowa online. Wcielamy się w niej w gladiatora z okresu Imperium Rzymskiego. Będziemy toczyć walki na arenach z innymi zawodnikami, walcząc nie tylko o przeżycie, ale o bogactwo i sławę. Produkcja ta przypadnie do gustu zwłaszcza osobom, które miały styczność z inną grą osadzoną w podobnych realiach, mianowicie z Gladiatus. Na początku rozgrywki wybieramy jedną z czterech dostępnych postaci, są to: amazonka Achilla, wojownik Validus, gladiator Saracus oraz Celt Camulus. Wybór ten jest o tyle ważny, że każda z postaci dysponuje odmiennymi zdolnościami pomocnymi w walce i w ten sposób determinuje taktykę podczas gry. Do wyboru posiadamy bardzo rozbudowaną gamę broni. Dzięki początkowym zwycięstwom będziemy mogli zakupić cały arsenał śmiercionośnego oręża, od mieczy i włóczni począwszy, poprzez topory do rzucania, na bombach skończywszy. Rozgrywka jest bardzo dynamiczna. Gra jest trójwymiarowa i może niektórym przypominać takiego klasyka, jak Diablo. Porównanie jest dość trafne, gdyż w War of Titans również dużo się dzieje, akcja jest wartka a przeciwnicy padają trupem masowo. Rozgrywka podzielona jest na dwa tryby. W pierwszym będziemy walczyć z komputerowymi przeciwnikami, zdobywać niezbędne doświadczenie oraz pieniądze. W szybszym zdobywaniu poziomów pomoże nam niezwykle rozbudowany system zadań, który zapewni wiele godzin zabawy. Drugi tryb gry to arena PvP, czyli walki z innymi graczami.

Będziemy mogli tam zmierzyć się z prawdziwymi ludźmi w czasie rzeczywistym. Jest to kwintesencja gry i praktycznie wiele naszych akcji będzie sprowadzało się do tego, aby uzyskać umiejętności i ekwipunek pozwalające na dominację na arenie PvP. Oczywiście, jak to na grę online przystało, możemy łączyć się w klany z innymi graczami. Dołączenie do istniejącego lub stworzenie własnego może nadać pojedynkom dodatkowego kolorytu. Gry via www często ostatnio poruszają tematykę Imperium Rzymskiego. Poza wspomnianą już produkcją pt. Gladiatus, miłośnicy strategii mogą próbować swoich sił w grze Romadoria. Są to batalie na zgoła inną skalę niż w War of Titans.

Kategorie: Gry MMO, Wszystkie

Comments Closed

One Response so far.

  1. […] Niewiele obecnie gier tworzonych jest w dwóch wymiarach. oczywiście są wyjątki, jak choćby War of Titans czy Taern, jednak nie zawsze uda nam się znaleźć taką, która będzie pasowała nam klimatem. […]

Szukaj